• Asymetria ·  Rosyjska ruletka

To pełna rozmachu, niczym filmowa epopeja, patriotic fiction o wartkiej akcji. Przedstawia losy grupy młodych Polaków, którzy „przenoszą się” do roku 1927, gdzie za pomocą swojej wiedzy starają się uniemożliwić Niemcom i Sowietom wspólnej agresji na Polskę w 1939 roku.

W Asymetrii spotkamy postacie historyczne, zarówno powszechnie znane, jak i takie, które przez lata skazywano na zapomnienie. Czytelnik, który ma sentyment dla II RP, z satysfakcją rozpozna niejedno nazwisko, miejsce lub zdarzenie znane z historii. Autor opatrzył książkę znakomitymi przypisami, które mają beletrystyczną formę, a zarazem dostarczają precyzyjnych encyklopedycznych informacji.

Asymetria to fascynująca powieść oparta na faktach historycznych, łącząca różne gatunki literackie: sensację z wątkiem szpiegowskim i epiką historyczną.

Akcja toczy się w Europie, Ameryce i Azji. Opisy dramatycznych wydarzeń okraszone są niezbędną dawką humoru. Obfituje w nieoczekiwane zwroty, przewijają się w niej podwójni agenci, a zakończenie zaskoczy niejednego czytelnika.

ISBN 978-8-39-354150-8
Format A5
Ilość stron 382
Oprawa miękka

Tagi: #zsrr, #rosja, @PiotrGibowski, @PiotrGibowski